E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Hazırlık Sınıfları başarı listesi

Güzel sanatlar lise ve  Fakültelerinin; Müzik ve Resim  bölümlerine hazırlık sınıflarına katılıp kazanan öğrencilerimizden bazılarının adı ve kazandıkları okullar

2012-2013 Eğitim Döneminde Hazırlık Sınıfı ve Kazanan Öğrenciler

Alper Sarı                       M.Ü.A.EĞİTİM FAKÜLTESİ MÜZİK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

Nazım Kaan Çetinkaya   Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü

Pelin Genç                     Avni Akyol  AGSL Müzik Bölümü

2010-2011 Eğitim Döneminde Hazırlık sınıfının başarısı

 

TENDU EZGİ ÖNALDI    Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MÜZİK Bölüm

HAZAL AVŞAR             Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MÜZİK Bölümü

SEDA KOCAOĞLU       Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MÜZİK Bölümü

ELİF PİLGE                  Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MÜZİK Bölümü

EVRİM SARICA            İ.Ü.DEVLET KONSERVATUARI ŞAN BÖLÜMÜ

DEVRİM SARICA          İ.Ü.DEVLET KONSERVATUARI ŞAN BÖLÜMÜ

Berk Sabah                          Haliç Üniversitesi Müzik Bölümü

Seray Sayar                         Avni Akyol  AGSL Müzik Bölümü

GİZEM GONCA KAYA  MUĞLA ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVAtUARI ŞAN BÖLÜMÜ

BESTE SAĞLAR          AVNİ AKYOL ANADOLU GÜZEL SANATLARLİSESİ MÜZİK BÖLÜMÜ

DENİZ SEZER              AVNİ AKYOL ANADOLU GÜZEL SANATLARLİSESİ MÜZİK BÖLÜMÜ

Mehmet aykaç              İ.Ü.DEVLET KONSERVATUARI ŞAN BÖLÜMÜ

Gözde ünerhan            Prof.Faik Somer Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müzik Bölümü Ataşehir

Gizem Alaver               Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi

GÖKHAN DİRİCAN            MUĞLA ÜNİVERSİTESİ MÜZİK BÖLÜMÜ

SEDEF GÜRGE                 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ RESİMBÖLÜMÜ

BEYHAN OKTAY                 AVNİ AKYOL ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ

FULYA ÖZVİT                      Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MÜZİK Bölümü

FERİT SÖNMEZ                 Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MÜZİK Bölümü                               

AYLİN ERTUĞRUL            Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MÜZİK Bölümü

SENA KELAHMET              İSTANBUL DEVLET KONSERVATUAR IPİYANO

GÖKÇE YAVAŞ                   M.Ü.G.S.F ACIBADEM  RESİM BÖLÜMÜ

EZGİ GAMZE TEPE            M.Ü.G.S.F ACIBADEM  RESİM BÖLÜMÜ

ERTAN DERELİ                 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜZİK BÖLÜMÜ

SANEM ALTINOK               AVNİ AKYOL ANADOLU GÜZEL SANATLARLİSESİ

MERVE KARAL                   İSTANBUL DEVLET KONSERVATUARI

TENDÜ EZGİ ÜNALDI       AVNİ AKYOL ANADOLU GÜZEL SANATLARLİSESİ

İPEK GÜROY                      ADIGÜZEL GÜZEL SANATLAR LİSESİ

Gamze Güler                      Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Mustafa Osman                 Gaziantep Konservatuarı

Ülker Kayın                         Mimar Sinan Güzel Sanatlar ÜniversitesiRESİM Bölümü

Gamze Sönmez                 M.Ü.G.S.F ACIBADEM HEYKEL BÖLÜMÜ

Seval Minaz                        Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM Bölüm

Özlem Artüz                        Mimar Sinan Güzel Sanatlar ÜniversitesiRESİM Bölümü

Sezi EREZ                          Kocaeli Konservatuarı

ÖNCEKİ YILLAR KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

Burcu Yıldırım                    Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM Bölüm

 İREM SINAR                      Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MÜZİK Bölümü

İKLİM PINAR                      Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MÜZİK Bölümü